Нещодавно в нашому закладі відбулася неформальна зустріч педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Обухівської ОТГ. В рамках цієї зустрічі було показано розвагу для старших дошкільнят, за моєю ідеєю, "Світло темряву долає", яка була підготовлена творчою групою нашого колективу.

Почалося із кількох римованих рядків.
 Ними я виклала свою ідею для педагогів:
Два сусіди тут жили,
Ніби друзями були,
Та казали мудрі люди:
-         Дружби  з-поміж них не буде.
Адже один мирний, тихий,
Не бажа нікому лиха.
Другий хитрий та нахабний,
Ображає усіх марно,
Ще й жаднющий несе зло,
Звали його дід Хамло.

        Та потім, в сценарії нашого керівника музичного, народились персонажі : Киця та кіт Мурло. Кожна репетиція була для всіх учасників в задоволення та вносила свої корективи. 
        Нам, працівникам дошкільної освіти, треба пам’ятати, що дитинство – це фундамент особистості. Як би пафосно це не звучало, але від нашого виховання залежить майбутнє України. Наші здобувачі освіти мають стати справжніми патріотами. Національно-патріотичне виховання – надзвичайно складне завдання, але в реаліях сьогодення – найважливіше. А щоб бути патріотом своєї Батьківщини, треба знати історію свого народу. Зараз відбувається, чи не найголовніший момент історії України, адже нарешті ми скинемо російське ярмо. Як донести цей історичний момент до свідомості дошкільнят? Допомогла нам у цьому казка. Всі учасники зустрічі високо оцінили нашу роботу. Щиро дякую своїм колегам за професіоналізм.Немає коментарів:

Дописати коментар

        Поезія в моєму житті.     Інколи те, про що думаю виливається у віршованих стрічках. А ще, із задоволенням, пишу віршовані  вітання ...